NOVINKY

31. 8. 2016Zveřejňujeme propozice k letošnímu ročníku, ve kterých se dozvíš všechny podrobné informace. Přečti si je zde
4. 8. 2016Podařilo se nám naplnit kapacitu! Registrace je tímto prozatím ukončena. Pokud jste se nestihli registrovat, sledujte dál naše stránky, může se stát, že v průběhu srpna vypíšeme nějaká další bonusová místa!
1. 8. 2016Už máme posledních 7 míst! Rychle se zaregistruj a zaplať, ať se na tebe dostane!
21. 7. 2016Registrace se nám plní neuvěřitelnou rychlostí! Zbývá posledních 30 míst! Nezapomeň, že místo máš jisté až po zaplacení, tak rychle, ať se vejdeš!
17. 4. 2016Spustili jsme facebookovou událost! Přidej se a buď ve spojení s námi a s ostatními účastníky! Událost najdeš zde
17. 4. 2016Právě jsme spustili registrace na Seznamovák UHK 2016! Registruj se zde! Neváhej, počet míst je omezen!

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Seznamovák UHK 2016 je již pátým ročníkem, akci jsme za ta léta dovedli k dokonalosti a jsme připraveni zorganizovat letos ještě větší a nezapomenutelnější zážitek! Loni jsme poprvé uspořádali jeden, obří turnus a fungovalo to skvěle - dokázali jsme tak mezi sebou seznámit ještě větší skupinu budoucích studentů. Letos se tedy můžeš těšit na podobný zážitek okořeněný o další novinky, které připravujeme!

Nenech si utéct akci, na které poznáš své budoucí spolužáky a přátelé, se kterými prožiješ několik dalších let na univerzitě, ještě před začátkem prvního školního dne! Celá akce je organizována studenty a absolventy všech fakult UHK, takže máš skvělou příležitost zeptat se na průběh studia svého oboru lidí, kteří ho vystudovali před tebou, nebo zjistit něco o životě na škole a v Hradci z první ruky. Udělej si náskok před ostatními a pojeď s námi na Seznamovák UHK 2016!

Letos se opět vydáme do areálu Sklář v Ostružně u Jičína, kde máme v průběhu seznamováku celý kemp pro sebe, takže nám nic nebrání v dovádění dlouho do rána! Webové stránky areálu: www.sklar-ostruzno.cz.

Cena seznamováku je 2 200 Kč a zahrnuje přepravu, ubytování na 3 noci a plnou penzi. Dopravu zajišťují luxusní autobusy společnosti TAD.cz.

CO, KDY, JAK

Odjezdy autobusů z Hradce Králové od hlavního nádráží

Sraz 8. 9. cca v 12:30, předpokládaný odjezd ve 13:00 Přesnější informace doručíme všem včas emailem!

Předpokládaný návrat 11. 9. ve 14:00, opět k budově A

CO S SEBOU

JAKÉ TO BYLO MINULE?

2013

Seznamovák UHK 2013

Seznamovák UHK 2013je už měsíc za námi a přínášíme vám krátký sestřih.Byla to super akce! Díky všem, kteří se zúčastnili a pomohli s organizací.Za měsíc začínáme s přípravou dalšího ročníku :)

Zveřejnil(a) Studentská unie UHK dne 20. říjen 2013

2014

Seznamovák UHK 2014

Video ze Seznamováku UHK 2014 je na světě. Díky všem, Seznamovák UHK 2014 byl opět o kus dokonalejší!

Zveřejnil(a) Studentská unie UHK dne 24. září 2014

Prohlédni si fotky z PRVNÍHO a DRUHÉHO turnusu ročníku 2014


2015

Seznamovák UHK 2015

Ještě pořád vzpomínáte na super zážitky ze Seznamováku? My taky!Abychom si ty skvělé dny osvěžili, přinášíme vám parádní aftermovie.Mrkej, sdílej, lajkuj ;)A komu se po nás stýská, nebo by se chtěl do budoucna zapojit, potká mnoho z nás v úterý na Dni studentských příležitostí na budově A.Vidíme se.Díky, ČAU!Tým SU UHK

Zveřejnil(a) Studentská unie UHK dne 5. říjen 2015

Prohlédni si fotky z PRVNÍHO, DRUHÉHO a TŘETÍHO dne ročníku 2015


CO TĚ ČEKÁ?

Profesionální teambuilding

PROFESIONÁLNÍ TEAMBUILDING

Abys své budoucí spolužáky a přátele poznal(a) co nejlépe a ze všech stránek, připravujeme každý rok několik teambuildingových disciplín. Všichni účastníci budou po příjezdu do kempu rozděleni do týmů podle toho, co studují, a celý seznamovák budou pro svůj tým sbírat body. Poslední večer se vyhlásí vítězný tým, který si odnese i nějakou odměnu! Zkrátka, na konci tohodle super pobytu dáš za svoje nový parťáky ruku do ohně!

Bumper Ball

BUMPER BALL

Máš chuť spíš na něco netradičního? Vyzvi někoho v této šílené přetlačované! Když se poštěstí a bude pěkně, jeden ze sponzorů nám ji doveze i s profesionálním dozorem!

Obří trampolína

OBŘÍ TRAMPOLÍNA

Když se ti nebude chtít zrovna nic dělat, můžeš vše sledovat z výšky z obřího skákacího polštáře!

Party stan

PARTY STAN

Uprostřed kempu bude stát obrovský party stan, kde si celou dobu budeš moci koupit pivo nebo malinovku a každý večer tu odstartuje neuvěřitelná párty! Pivo na akci letos dodává pivovar Svijany

Sportovní turnaje

SPORTOVNÍ TURNAJE

Nějaká přebytečná energie? Můžeš se, ať už jako jednotlivec nebo s celým týmem, přihlásit do několika připravovaných turnajů a vyhrát fajn ceny od našich sponzorů a nějaké body pro tvůj tým! Nebo seber pár kamarádů a jděte si zahrát jen tak, na místě bude k dispozici volejbal a beach volejbal, nohejbal, fotbal nebo třeba ping pong a frisbee. Nejsi na sporty? Nenutíme tě, můžeš si půjčit vodní dýmku nebo nějakou z deskových her!

Aquazorbing

AQUAZORBING

Stejný sponzor s sebou přiveze i bubliny na aquazorbing! A když ti bude až moc velký teplo, můžeš se potom schladit ve vodě, máme pro sebe celé koupaliště!

Paintball

PAINTBALL

Sporty ti nestačí? Zkus paintball! Hned za kempem bude v lese vyhrazené hřiště. Každý od nás dostane několik kuliček do začátku zdarma! Když ti to bude málo, můžeš si je dokoupit za speciální cenu! Nemusíš se bát o oblečení a výbavu, na místě budou profíci, co ti všechno půjčí a vysvětlí!

Párty každý večer

MEJDAN KAŽDÝ VEČER!

Mejdany nám jdou! V party stanu očekávej pořád plný bar s profesionálními barmany a fajn cenami, a v průběhu večera se těš na nejrůznější soutěže, ve kterých si můžeš vysloužit nějaké drinky zdarma! Každá párty má své téma a připrav si i pořádný hitovky do oblíbené MP3 battle!

FAQ

JE MOŽNÁ VLASTNÍ DOPRAVA?

Ano, ale pouze pro ty, co bydlí v blízkosti seznamováku. Upozorňujeme, že na ceně to nic nemění.

KDY JE UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK?

Nic takového není, ale raději se přihlaš co nejdříve, máme omezenou kapacitu.

JE V AREÁLU WIFI?

Je, ale nemůžeme zajistit stabilní připojení, obzvlášť když se přihlásí více lidí najednou.

POKUD MÁŠ JAKÝKOLIV JINÝ DOTAZ, NEVÁHEJ NÁS KONTAKTOVAT ZDE

KONTAKT

POKUD MÁŠ JAKÝKOLIV DOTAZ, NEVÁHEJ NÁS KONTAKTOVAT

EMAIL: info@suuhk.cz

FACEBOOK: www.fb.com/suuhkcz

WEB: www.suuhk.cz

VÍŠ TAKÉ, ŽE PRO SEZNAMOVÁK EXISTUJE FACEBOOKOVÁ UDÁLOST? MŮŽEŠ TAM DISKUTOVAT JAK S NÁMI, TAK S OSTATNÍMI ÚČASTNÍKY!

PŘEJÍT NA UDÁLOST

ORGANIZAČNÍ TÝM

SEZNAMOVÁK PODPORUJÍ

GENERÁLNÍ PARTNER:

ČSOB

PARTNEŘI:

Svijany
Red Bull
Jägermeister
Trutnovská Autobusová Doprava
Univerzita Hradec Králové
Billiard Club HK
LaserGame HK
Decathlon
Klicperovo divadlo
Firmsport
Rekola

PODMÍNKY ÚČASTI NA AKCI

Stáhni si podmínky účasti na seznamováku