NOVINKY

20. 5. 2020 Vše pro Vás horlivě připravujeme! Pro více informací sleduj náš facebook

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Seznamovák UHK 2020 je víkendový kemp pro prváky ze všech fakult univerzity UHK, který pořádáme již devátým rokem. Každoročně se nás sejde přes 200 a celý Seznamovák je díky nabitému programu nezapomenutelný. Čeká na tebe teambuilding, sportovní aktivity, ale také tři naprosto fenomenální večery v party stanu. Akci jsme za ta léta dovedli k dokonalosti a u toho prostě nemůžeš chybět.

Poznáš tady své budoucí spolužáky a kamarády, se kterými prožiješ několik dalších let na univerzitě, ještě před začátkem prvního školního dne! Celá akce je organizována studenty a absolventy UHK, takže máš skvělou příležitost zeptat se na průběh studia svého oboru lidí, kteří ho vystudovali před tebou, nebo zjistit něco o životě na škole a v Hradci z první ruky. Udělej si náskok před ostatními a pojeď s námi na Seznamovák UHK 2020!

Letos se opět vydáme do areálu Sklář v Ostružně u Jičína, kde máme v průběhu Seznamováku celý kemp pro sebe, takže nám nic nebrání řádit dlouho do rána! Webové stránky areálu: www.sklar-ostruzno.cz.

Cena Seznamováku je 2 800 Kč a zahrnuje přepravu, ubytování na 3 noci s plnou penzí, profesionální teambuilding a 3 nezapomenutlné večery v party stanu. Dopravu zajišťují luxusní autobusy společnosti TAD.cz.

Místní kuchyně se postará o to, abychom každý den byli pořádně připraveni na další párty! Jídelníček bude pestrý a jednotný pro všechny. Je zde ale i možnost zařídit čistě vegetariánskou nebo bezlepkovou stravu, a to za jednorázový příplatek 210 Kč k celkové ceně Seznamováku. Pokud máš o speciální stravu zájem, zaškrtni příslušné pole v registračním formuláři (nebo nás informuj na email) a při placení připočti k ceně Seznamováku 210 Kč. Pokud máš ze zdravotních důvodů jiné stravovací výjimky, kontaktuj nás a dohodneme se individuálně.

CO, KDY, JAK

Odjezd autobusů z Hradce Králové z parkoviště u univerzitní budovy A

Sraz 27. 8. cca v 12:30, předpokládaný odjezd ve 13:00
Přesný harmonogram s instrukcemi doručíme všem včas emailem!

Předpokládaný návrat 1. 9. ve 14:00, opět k budově A

CO S SEBOU

JAKÉ BYLY MINULÉ ROČNÍKY?

2013

Seznamovák UHK 2013

Seznamovák UHK 2013je už měsíc za námi a přínášíme vám krátký sestřih.Byla to super akce! Díky všem, kteří se zúčastnili a pomohli s organizací.Za měsíc začínáme s přípravou dalšího ročníku :)

Zveřejnil(a) Studentská unie UHK dne 20. říjen 2013

2014

Seznamovák UHK 2014

Video ze Seznamováku UHK 2014 je na světě. Díky všem, Seznamovák UHK 2014 byl opět o kus dokonalejší!

Zveřejnil(a) Studentská unie UHK dne 24. září 2014

Prohlédni si fotky z PRVNÍHO a DRUHÉHO turnusu ročníku 2014


2015

Seznamovák UHK 2015

Ještě pořád vzpomínáte na super zážitky ze Seznamováku? My taky!Abychom si ty skvělé dny osvěžili, přinášíme vám parádní aftermovie.Mrkej, sdílej, lajkuj ;)A komu se po nás stýská, nebo by se chtěl do budoucna zapojit, potká mnoho z nás v úterý na Dni studentských příležitostí na budově A.Vidíme se.Díky, ČAU!Tým SU UHK

Zveřejnil(a) Studentská unie UHK dne 5. říjen 2015

Prohlédni si fotky z PRVNÍHO, DRUHÉHO a TŘETÍHO dne ročníku 2015


2016

Seznamovák UHK 2016

Pátý ročník Seznamováku je už chvíli za námi... tak co prváci, užili jste si ho tak, jako my? Přinášíme vám tohle parádní aftermovie, abyste mohli zavzpomínat :) Všem ještě jednou díky za účast a těšíme se brzy na dalších akcích!

Zveřejnil(a) Studentská unie UHK dne 27. září 2016

Prohlédni si fotky z PRVNÍHO, DRUHÉHO a TŘETÍHO dne ročníku 2016


2017

Prohlédni si fotky z PRVNÍHO, DRUHÉHO a TŘETÍHO dne ročníku 2017


2018

Prohlédni si fotky z PRVNÍHO, DRUHÉHO a TŘETÍHO dne ročníku 2018


CO TĚ ČEKÁ?

Profesionální teambuilding

PROFESIONÁLNÍ TEAMBUILDING

Abys své budoucí spolužáky a přátele poznal(a) co nejlépe a ze všech stránek, připravujeme každý rok mnoho teambuildingových disciplín. Všichni účastníci budou po příjezdu do kempu rozděleni do týmů podle toho, co studují, a celý seznamovák budou pro svůj tým sbírat body. Poslední večer se vyhlásí vítězný tým, který si odnese i nějakou odměnu! Zkrátka, na konci tohodle super pobytu dáš za svoje nový parťáky ruku do ohně!

Bumper Ball

BUMPER BALL

Máš chuť spíš na něco netradičního? Vyzvi někoho v této šílené přetlačované! Když se poštěstí a bude pěkně, jeden ze sponzorů nám ji doveze i s profesionálním dozorem!

Party stan

PARTY STAN

Uprostřed kempu bude stát obrovský party stan, kde si celou dobu budeš moci koupit pivo nebo malinovku a každý večer tu odstartuje neuvěřitelná párty! Pivo na akci letos dodává pivovar Svijany

Sportovní turnaje

SPORTOVNÍ TURNAJE

Nějaká přebytečná energie? Můžeš se, ať už jako jednotlivec nebo s celým týmem, přihlásit do několika připravovaných turnajů a vyhrát fajn ceny od našich sponzorů a nějaké body pro tvůj tým! Nebo seber pár kamarádů a jděte si zahrát jen tak, na místě bude k dispozici volejbal a beach volejbal, nohejbal, fotbal nebo třeba ping pong a frisbee.

Aquazorbing

AQUAZORBING

Stejný sponzor s sebou přiveze i bubliny na aquazorbing! A když ti bude až moc velký teplo, můžeš se potom schladit ve vodě, máme pro sebe celé koupaliště!

Párty každý večer

MEJDAN KAŽDÝ VEČER!

Mejdany nám jdou! V party stanu očekávej pořád plný bar s profesionálními barmany a fajn cenami, a v průběhu večera se těš na nejrůznější soutěže, ve kterých si můžeš vysloužit nějaké drinky zdarma! Každá párty má své téma a připrav si i pořádný hitovky do oblíbené I-Battle!

FAQ

JE MOŽNÁ VLASTNÍ DOPRAVA?

Ano, ale pouze pro ty, co bydlí v blízkosti seznamováku. Upozorňujeme, že na ceně to nic nemění.

KDY JE UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK?

Nic takového není, ale raději se přihlaš co nejdříve, máme omezenou kapacitu.

JE V AREÁLU WIFI?

Je, ale nemůžeme zajistit stabilní připojení, obzvlášť když se přihlásí více lidí najednou.

POKUD MÁŠ JAKÝKOLIV JINÝ DOTAZ, NEVÁHEJ NÁS KONTAKTOVAT ZDE

KONTAKT

POKUD MÁŠ JAKÝKOLIV DOTAZ, NEVÁHEJ NÁS KONTAKTOVAT

EMAIL: seznamovak@suuhk.cz

FACEBOOK: www.fb.com/suuhkcz

WEB: www.suuhk.cz

VÍŠ TAKÉ, ŽE PRO SEZNAMOVÁK EXISTUJE FACEBOOKOVÁ UDÁLOST? MŮŽEŠ TAM DISKUTOVAT JAK S NÁMI, TAK S OSTATNÍMI ÚČASTNÍKY!

PŘEJÍT NA UDÁLOST

ORGANIZAČNÍ TÝM

SEZNAMOVÁK PODPORUJÍ

GENERÁLNÍ PARTNER:

Česká Spořitelna

PARTNEŘI:

PODMÍNKY ÚČASTI NA AKCI

Stáhni si podmínky účasti na seznamováku