OHLÉDNUTÍ ZA SEZNAMOVÁKEM 2012

seznamovak12a

Studentská unie UHK, uspořádala pro studenty nastupující na univerzitu první a nezapomenutelný seznamovací pobyt. A záměr se vydařil. Atmosféra byla neuvěřitelná a s každou hodinou pobytu bylo více znát, jak drží parta lépe pohromadě.

Pestrý programový maraton trval celé tři dny. Pro studenty bylo připraveno několik sportovních aktivit, během nichž měli všichni možnost navzájem se poznat. První den pobytu nabídl mimo jiné večerní grilování plné výtečných steaků a uvítací večírek v obrovském stanu s krásnými barmankami, v němž nechyběla hudba, dobrá nálada a nejrůznější soutěže nejen o skvostné drinky. Nejzajímavější aktivitou večera byl beer pong, kde se v lítém souboji utkalo několik družstev.
Další den na studenty čekaly teambuildingové soutěže. Aktivit bylo k výběru více než deset. Zmínku zasluhuje např. lyže pro 5 osob, stavba věže z marshmallows a špaget nebo paintball. Tečkou za celodenním programem byla Hárdy párt, na které až do rána hrálo několik DJs z Hradce Králové a Prahy.
Všechno hezké jednou končí a následující třetí den na všechny čekalo balení a loučení. Ne však na dlouho, neboť pro účastníky seznamovacího pobytu studentská léta teprve začínají.Všichni včetně jejich starších kolegů budou mít možnost opět zažít prima zábavu při dalších akcích pořádaných studentskou unií.
A to není zdaleka vše… Studentská unie Univerzity Hradec Králové právě rozšiřuje své řady. Brzy se proto můžete těšit na spoustu další sportovních a kulturních akcí. A my se těšíme na vás!

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Tomáš Svoboda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Komentáře nejsou povoleny.